Internetowy sklep zoologiczny w Katowicach

Nice happy and proud boy telling his sister about his puppy taking first prize in dog's show. Boy holding up index finger, embracing his champion dog. Kids with their pets in summer park

Zwierzęta pełną w naszym życiu ważną rolę. Chcemy więc dla nich jak najlepiej. Dbamy o wysokiej jakości karmę, sięgamy po bezpieczne akcesoria i kupujemy zabawki, które zapewniają im na co dzień mnóstwo frajdy. We wszystkie niezbędniki tego typu warto zaopatrywać się w sprawdzonym miejscu – takim, jak to!

Carmen: internetowy sklep zoologiczny

Carmen to dobrze zaopatrzony internetowy sklep zoologiczny, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne, aby uszczęśliwić swojego pupila bez wychodzenia z domu! Proponujemy starannie wyselekcjonowany asortyment odpowiedni dla zwierząt domowych. Nie ograniczamy się wyłącznie do psów i kotów. Z naszej oferty mogą skorzystać również opiekunowie ptaków oraz mniejszych milusińskich, takich jak fretki, gryzonie, ryby, płazy czy gady.

Karmy dla zwierząt – szeroki wybór producentów

Z dużą starannością podchodzimy do kompletowania asortymentu. Karmy dla pupili powinny spełniać wysokie wymogi dotyczące składu oraz sposobu produkcji. Dlatego w ofercie naszego internetowego sklepu zoologicznego znajdziesz wyłącznie dobrej jakości żywność pełną cennych wartości odżywczych. Zadbaliśmy o zróżnicowane ceny oraz szeroki dostęp do jak największej liczby producentów karm dla milusińskich.

Zabawki i akcesoria dla zwierząt

Nie samym jedzeniem pupil żyje. Ogromne znaczenie w jego prawidłowym rozwoju ma również odpoczynek oraz… zabawa! Przygotowaliśmy więc szereg akcesoriów, które pozwolą urozmaicić wolny czas spędzany wspólnie zarówno w domu, jak i podczas spacerów. Proponujemy akcesoria do pielęgnacji, wygodne legowiska, obroże i smycze, ale także klatki, transporterki czy miski na karmę i wodę. Z zabawek proponujemy produkty dedykowane psom oraz kotom – czeka tu mnóstwo pomysłów na wspólne szaleństwa!

Opiekunów zwierząt małych i dużych zachęcamy do regularnych zakupów w naszym zoologicznym sklepie internetowym: od karm i przekąsek, przez praktyczne akcesoria, po zabawki i artykuły pielęgnacyjne. A mieszkańców i odwiedzających Katowice serdecznie zachęcamy do kupienia biletów do papugarni Carmen!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera