PERSONALIZOWANE WYDRUKI


Drukujemy paski zdjęć, pocztówki i polaroidy. W każdym szablonie jest miejsce na kilka zdjęć oraz Wasz indywidualne napis. Na życzenie przygotujemy nowy projekt.

 

BOGATY KATALOG DODATKÓW


Dmuchana fotokabina LED, magnesy do zdjęć i inne dodatki. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę dla głodnych atrakcji.

 

PIĘKNA KSIĘGA GOŚCI


W naszej fotobudce Ty wybierasz liczbę wydruków każdego zdjęcia. Dzięki temu, jedną sztukę możesz zawsze wkleić do pamiątkowego albumu. Zamów ten dodatek, jeśli cenisz sentymentalne wpisy od każdego gościa.

 

GALERIA ONLINE


Po zleceniu zdjęcia będą dostępne w bezpiecznej galerii na stronie internetowej. Każdy uprawniony uczestnik będzie mógł obejrzeć i pobrać swoją ulubioną fotkę.

 

WYDRUK PODZIĘKOWAŃ – NOWOŚĆ


Rozdaj każdemu z gości podziękowanie za obecność w formacie pocztówki, którą wygeneruje na miejscu asystent fotobudki. Zaproszenia często giną, a na pocztówce będzie zdjęcie Pary Młodej, które zawiśnie w domach i albumach. Możesz skonfigurować te usługę z dodatkiem antyramy.

 

REZERWACJA BEZ ZALICZKI


Gwarancją naszej usługi jest podpisana umowa. Formalności dokonasz zdalnie. Nie pobieramy zaliczki.

  • PERSONALIZOWANE WYDRUKI Drukujemy paski zdjęć, pocztówki i polaroidy. W każdym szablonie jest miejsce na kilka zdjęć oraz Wasz indywidualne napis. Na życzenie przygotujemy nowy projekt.   […]
  • Zapytacie skąd się wzięliśmy? Nazywają nas Dziubas i Łysy. Nasza historia zaczęła się od marzenia. Marzenie przekuliśmy w czyny, aby zbudować strzelnicę na jakiej sami chcielibyśmy […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera