SKALNIK – Z MIŁOŚCI DO GÓR

Brzmi banalnie? Gdy jednak podróż poślubna dwojga ludzi odbywa się jednocześnie w Dolomitach (gdzie jedzie świeżo poślubiony mąż) i Tatrach (tam udaje się młoda żona) trudno to uczucie nazwać inaczej. Góry są w życiu Ani i Włodka niezwykle ważne, dlatego decyzja, by stały się także sposobem na utrzymanie rodziny, przychodzi naturalnie.
W 1993 r. z tej miłości do gór powstaje Skalnik, który znakomicie łączy ze sobą i pasję, i pracę. Firma z roku na rok się rozwija. W ślad za pierwszym sklepem otwartym we Wrocławiu przy ul. Bogusławskiego, powstają dwa kolejne. Także w stolicy Dolnego Śląska – w okolicach pl. Grunwaldzkiego (na ul. Ładna oraz ul. Polaka). Sklepy w tych lokalizacjach istnieją prawie przez 30 lat.
Po 10 latach oferta Skalnika pojawia się także w sieci. Aż trudno uwierzyć, że na początku do sklepu internetowego zatrudniono jednego pracownika, który przyjmował zamówienia, kompletował je, pakował i nadawał do wysyłki. Dziś obsługą zamówień internetowych zajmuje się cały dział, a kolejny odpowiada za przygotowanie produktów do wysyłki.
W 2022 r. na outdoorowej mapie Wrocławia tworzymy nowe miejsce. To właśnie wtedy otwieramy duży, nowoczesny, a przede wszystkim wygodny dla klientów salon sprzedaży na ul. Legnickiej. W tym czasie zamykamy sklep na ul. Ładnej, a przy Bogusławskiego otwieramy firmowe stoisko marek Salewa, Dynafit i Wild Country pod szyldem Mountain Shop Skalnik.

  • SKALNIK – Z MIŁOŚCI DO GÓR Brzmi banalnie? Gdy jednak podróż poślubna dwojga ludzi odbywa się jednocześnie w Dolomitach (gdzie jedzie świeżo poślubiony mąż) i Tatrach (tam […]
  • Podróże marzeń z Oskarem! Każda podróż niesie ze sobą pewną historię. My też mamy swoją. Poznaj ją, zanim rozpoczniemy wspólną przygodę. Biuro Podróży OSKAR to wiodący na […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera