Klauzula informacyjna

 W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy Panią/Pana, że:

1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma TopAdvert Natalia Lejkowska działająca przy ulicy Wyzwolenia 7a, e-mail: [email protected]

2.W sprawach związanych z Pana/Pani danymi proszę kontaktować się z właścicielem portalu, e-mail: [email protected]

3.Dane będą przetwarzane w celu sfinalizowania transakcji podczas zakupu usług oraz przesyłania informacji marketingowych na podstawie art. 3 RODO. 7.

4. Dane będą przechowywane do czasu zgłoszenia Państwa rezygnacji.

5.Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

6. Podane przez Pana/Panią dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim.

7.Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

8.Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych.

9.Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

10.Administrator informuje także o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu na zasadach określenia branży i kierunku działalności firmy w celu przygotowania oferty handlowej.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera