Dekoracje z mchu stabilizowanego

Mech Centrum to miejsce, w którym entuzjaści natury i zieleni odnajdą produkty uszyte na miarę ich potrzeb. Nasza oferta składa się przede wszystkim z naturalnego i zaimpregnowanego mchu najwyższej jakości w szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy również gotowe produkty – ściany z mchu, panele z mchu, obrazy z mchu, niestandardowe kształty z mchu, gadżety z mchu oraz akcesoria montażowe do samodzielnych realizacji oraz montażu naszych produktów.

W naszym sklepie odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby w Twoim wnętrzu zagościł kawałek lasu.

 

Mech stabilizowany

Mech stabilizowany i stworzone z niego dekoracje to jedna z najciekawszych propozycji wystroju wnętrz. Stały się niezwykle popularnym rozwiązaniem designerskim we wnętrzach komercyjnych, publicznych, czy prywatnych. Mech preparowany, panele z mchu, obrazyz mchem, zielone ściany, czy rośliny stabilizowane ożywiają wnętrze, wypełniają je harmonią i spokojem, a także wprowadzają naturalny klimat prosto z lasu. Często mówi się, że mech jest kawałkiem lasu we wnętrzu. To trafne stwierdzenie, ponieważ mech jest produktem w 100% naturalnym i ekologicznym, a przede wszystkim bezpiecznym dla ludzi, który wywodzi się właśnie ze ściółki leśnej lasów chłodnej północy. Dzięki mchowi, oprócz cieszącej oko dekoracji na długie lata, mamy roślinę, która posiada wiele bardzo korzystnych cech.

  • Dekoracje z mchu stabilizowanego Mech Centrum to miejsce, w którym entuzjaści natury i zieleni odnajdą produkty uszyte na miarę ich potrzeb. Nasza oferta składa się przede […]
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera