A&M Club Adrenalina i Motywacja jest uznaną marką na rynku od 2003 roku, reprezentuje ją grupa ludzi tworząca unikatowe  programy motywacyjne i integracyjne. Jesteśmy multi agencją która od ponad dziesięciu lat ma na koncie wiele przeprowadzonych projektów motywacyjnych.

Główne profile działalności naszej firmy:

  • Organizacja konkursów sprzedażowych oraz  konkursów wspierających sprzedaż
  • Organizacja wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych i konferencji produktowych
  • Współpraca z agencjami oraz hotelami jako dostawca usług rekreacyjnych, programów animacyjnych  oraz sprzętu
  • Tworzenie i wdrażanie  programów motywacyjnych połączonych z Incentive Travel –
    według naszego schematu KMA™© Koncepcja – Motywacja – Adrenalina

 

Stawiamy na adrenalinę, energię, radość i nieograniczoną wolność w budowaniu całkowitego zaufania i autentycznych relacji. Wiemy doskonale, że duch zespołu rodzi się w naturalnych warunkach. Udowodniono bowiem, że nic tak nie zaostrza apetytu na sukces grupy jak wyjazdy integracyjne, czyli trening motywacyjny oparty na intensywnym wysiłku fizycznym. Dzieje się tak w każdym wieku, we wszystkich dziedzinach życia, w których uczestniczymy. Potrzeba współuczestnictwa i zwycięstwa przeplatają się.

Nasze programy są przygotowywane po wnikliwej analizie wymagań klienta, specyfiki grupy, budżetu oraz  celu imprezy. Następnym krokiem jest ułożenie planu wyjazdu pod kątem zapewnienia jak największej liczby atrakcji, które zawsze są wyjątkowe dla danego regionu lub miejsca i zapewniają uczestnikom dużą dawkę adrenaliny.

Jesteśmy elastyczni nie tylko podczas budowania i składania oferty, w trakcie wyjazdu równie szybko i płynnie reagujemy na wskazówki klientów i uczestników, staramy się wtedy zmodyfikować plan działania, aby maksymalnie spełnić oczekiwania grupy.

Nasze wyjazdy to szczyt emocjonalnych przeżyć, dzięki temu długo pozostają w pamięci Państwa klientów, są tym samym przedmiotem wielu wspomnień i  rozmów podczas dalszej współpracy na gruncie biznesowym. Obecnie coraz częściej kluczem do sukcesu w biznesie jest podjęcie działań oryginalnych, zaskakujących, zostających w pamięci, jednym słowem wyjście poza szablon. Zapomnijcie więc o tym, co jest dla wszystkich i skorzystajcie z wyjątkowej oferty, bo stworzonej specjalnie dla Was.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera