Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją, skupioną na dostarczaniu Klientom sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie różnych rodzajów wystąpień publicznych.

Mamy w ofercie zarówno motywujące „powerspeeche“, fachowe wykłady stanowiące merytoryczne wsparcie dla biznesu, rozrywkowe „celebrity talks“ oraz inne, unikalne formy wystąpień najlepszych mówców w Polsce (np. jako jedyni oferujemy wykłady Szymona Hołowni, osadzone w jego doświadczeniach budowania fundacji pomagającej Afryce).

Nasza agencja prowadzona jest przez ludzi działających w branży medialnej i PR od kilkunastu lat. Mamy olbrzymie doświadczenie w wielu dziedzinach, związanych nie tylko z mediami i szeroko rozumianym przemysłem rozrywkowym. Ambasadorem agencji jest Marcin Prokop, którego reprezentujemy również jako jednego z naszych mówców.

 

JAK DZIAŁAMY?

Nie sprzedajemy sztampowych, sformatowanych rozwiązań. Nie ma dwóch takich samych wystąpień. Każdą ofertę szyjemy precyzyjnie na miarę indywidualnych potrzeb Zamawiającego. Dlatego zanim zaczniemy rozmawiać o cenach, terminach i wyposażeniu garderoby (co dla wielu w tej branży zdaje się najważniejsze…), chcemy jak najlepiej poznać naszego Klienta.

Z góry przepraszamy za naszą dociekliwość oraz liczne pytania, które z pewnością Państwu zadamy ale dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom optymalne rozwiązanie, gwarantujące maksimum satysfakcji.

 

DLACZEGO MY?

Bo nasi mówcy to starannie dobrani, najlepsi na rynku profesjonaliści.
Bo mamy to, czego nie mają inni (m.in. wykłady Szymona Hołowni, dostępne u nas na wyłączność).
Bo stawiamy na pasję i zaangażowanie.
Bo pilnie wsłuchujemy się w potrzeby każdego Klienta.
Bo zamiast tworzyć problemy, dostarczamy skuteczne rozwiązania.
Bo posiadamy unikalne, szerokie doświadczenie.
Bo dzięki naszej dbałości o szczegóły, Klienci zawsze mają święty spokój.

 

DUETY

Reprezentujemy indywidualnych mówców ale proponujemy Państwu również ich wystąpienia w duetach (ewentualnie w jeszcze szerszej konfiguracji, w formie np. panelu dyskusyjnego). Dzięki sprawdzonym połączeniom osób o różnych doświadczeniach, kompetencjach oraz osobowościach, uzyskujemy efekt synergii, pozwalający pełniej wykorzystać potencjał naszych mówców. Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie, po zapoznania się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera