Systemy ścian działowych i zabudowa sanitariatów – Sanipol

Firma Sanipol od 30 lat zajmuje się produkcją systemów ścian działowych i zabudowami do pomieszczeń sanitarnych. Specjalizujemy się w wykonawstwie wydzielonych konstrukcji odpornych na działanie wody – tworzymy kabiny sanitarne WC, w tym przeznaczone specjalnie do przedszkoli i szkół, czy innych dużych placówek użyteczności publicznej. Oferujemy zabudowy do pomieszczeń, w których stale utrzymuje się wysoka wilgotność i panuje intensywny ruch.

Ścianki sanitarne do wilgotnych pomieszczeń

W naszej ofercie znajdują się zabudowy wymagające ustawienia trwałych i odpornych ścianek sanitarnych np. dla natrysków czy miejsc do przebierania, przeznaczonych dla pomieszczeń fizjoterapii i fizykoterapii czy ustawienia przegród między pisuarami. Wykonujemy także blaty wodoodporne, wewnętrzne okładziny ścienne HPL oraz szafki basenowe HPL. Podejmujemy się również realizacji zamówień na postawienie ścianek działowych w nietypowych pomieszczeniach.

Do grona naszych Klientów należą właściciele i administratorzy obiektów publicznych, centrów handlowych, sportowych, kulturalnych i przemysłowych, placówek medycznych oraz Klienci indywidualni. Mamy doświadczenie w realizacji dużych zamówień na systemy ścianek działowych i zabudowy. Przyjmujemy nawet najbardziej wymagające i skomplikowane technicznie zlecenia realizacji. Zapewniamy doradztwo techniczne, transport w wyznaczone miejsca oraz błyskawiczny montaż.

Systemy ścianek działowych – podział

Do produkcji naszych systemów ścian działowych i zabudowy sanitarnej wykorzystujemy płyty o różnej charakterystyce. Nasza oferta obejmuje:

  • system ścian działowych HPL do pomieszczeń o wysokiej wilgotności,
  • system ścian działowych V20 z płyty wiórowej do pomieszczeń o normalnej wilgotności,
  • system ścian działowych HPL-PR z płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym do pomieszczeń o wysokiej wilgotności.
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera