Fit Body – najlepszy catering dietetyczny

FIT-BODY to profesjonalny catering dietetyczny z bezpłatną dostawą pod Twoje drzwi. Znajdziesz u nas unikalne połączenie smaków świata i unikalne produkty połączone w zdrowe i smaczne posiłki. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala na codzienne tworzenie nowych dań o prozdrowotnych właściwościach. Obsługujemy codziennie dziesiątki zadowolonych klientów na terenie największych miast w Polsce oraz w wielu innych mniejszych miejscowościach.

Codziennie staramy się aby wasze posiłki były smaczne i świeże. Nasze zestawy zawsze są w 100% naturalne, bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Wszystkie nasze posiłki są przygotowywane w nowoczesnym obiekcie spełniającym wszystkie standardy czystej produkcji HCCP. Dani dla Ciebie przygotowujemy ze świeżych i wysokiej jakości składników, a następnie pakujemy do plastikowych lub całkowicie biodegradowalnych, hermetycznie zamkniętych opakowań przystosowanych do odgrzewania w mikrofali – to dodatkowe udogodnienie, które doskonale sprawdza się w praktyce.

Dbając o najwyższe standardy jakości gotowy zestaw posiłków pakujemy dla Ciebie w elegancką papierową torbę. Smaczny zestaw dań na cały dzień to pozytywny zastrzyk energii skomponowany zgodnie z wybranym planem żywieniowym i zasadami zdrowego i prawidłowego odżywiania się.

Z nami nie będziesz się nudzić. Codzienne nowe i inne menu odkryje przed tobą ciągle nowe smaki z całego świata.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera