13 Bębnów

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
602 499 439

 Proponujemy szeroką gamę warsztatów i pokazów gry na bębanch afro-kubańskich - warsztaty towarzyszące eventom, imprezom plenerowym, naukę gry na bębnach dla dorosłych, dzieci i młodzieży, oprawę muzyczną do wydarzeń kulturalnych.

WARSZTATY

Zajęcia prowadzimy zarówno dla osób, które nigdy nie miały kontaktu z instrumentami perkusyjnymi, jak również dla początkujących i średniozaawansowanych bębniarzy, którzy chcieliby rozszerzyć swoje umiejętności. Warsztaty mogą mieć charakter ogólnorozwojowy, na których nacisk kładziemy na techniki gry lub ukierunkowany na konkretne rodziny rytmów tradycyjnych jak rumby czy salsę bądź nowoczesnych jak hip - hop.

Szczegółowy scenariusz warsztatów zawsze uzgadniamy z organizatorami.

POKAZY GRY NA BĘBNACH.

Pokazy gry na bębnach mogą mieć postać krótkiego występu na imprezie plenerowej czy evencie jak również całonocnych tanecznych party z udziałem dj-a i muzyków grających na congach - rodzaj muzyki zawsze dopasowujemy do oczekiwań uczestników zabaw. Gramy, salsę, reggae, dab, afro-beat, funky i wiele innych gatunków muzyki.

Bębny to nie zawsze głośna muzyka! Gramy również nastrojową muzykę kubańską - bolero, son, na przykład jako tło muzyczne do bankietów.

Galeria