Blaut Academy

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 500 518 600

Grzegorz Blaut: doświadczony praktyk zarządzania, menadżer, trener, coach indywidualny, coach zespołowy i rodzinny, wykładowca na studiach Master of Business Administration przy WSZP w Warszawie, mąż i ojciec dwójki synów.

Silny, mocny zespół, czyli efekt synergii w praktyce.

Pracuję autorską, bardzo skuteczną metodą budowania i rozwijania zespołu – sprawdzona w wielu zespołach, z różnych branż. Coaching zespołowy według mojej metody, pozwala bardzo mocno zintegrować zespół, oczyścić relacje z wszelkich niejasności i „kwachów", powoduje, że współpraca między członkami zespołu wchodzi na dużo wyższy poziom – także w zespołach, które do tej pory dobrze ze sobą współpracowały. Nowa jakość, standardy, nowa energia, motywacja, atmosfera, kreatywność i wiele innych korzyści zostaje uwolnionych w ponadprzeciętny sposób. Hasło „synergia zespołu" nabiera realnego wymiaru. Inwestycja, która zawsze się zwraca.

Trening rozwoju osobistego i zawodowego – indywidualna opieka mentor-coachingowa nad rozwojem osobistym bądź / i zawodowym. Coachnig indywidualny – life & business coaching

Galeria