Akademia Kulinarna Marcina Budynka

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 518 736 337

W ciągu ostatnich lat wzrosła liczba restauracji, ich poziom oraz liczba klientów.

Bywanie w restauracji znów jest na czasie. Coraz większe zainteresowanie kursami kulinarnymi, wspólnym gotowaniem – homing, grillowanie, itp.

Akademia skierowana jest do amatorów, profesjonalistów i firm pracujących w sektorze HORECA których pracownicy i kontrahenci będą mogli testować i poznawać produkty danych firm.

 

Akademia Kulinarna Marcina Budynka oferuje różnego rodzaju pokazy kulinarne, szkolenia oraz warsztaty dla firm.

Spotkania w ramach Akademii odbywają się w studiu kulinarnym w Augustowie – nasze studio wyposażone jest w stanowiska robocze, najnowocześniejszy sprzęt gastronomiczny umożliwiający przeprowadzenie profesjonalnych pokazów i szkoleń.

Pokazy

Pokazy czy też warsztaty mogą odbywać się również w wybranym miejscu przez klienta np. restauracja, hotel, gdzie zapewniamy sprzęt gastronomiczny.
Pokazy i szkolenia prowadzone są przez Marcina Budynka.

Warsztaty

W Akademii pracują również inni profesjonalni szefowie kuchni oraz dietetyk. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie kuchni, co pozwala na przeprowadzenie szkoleń tematycznych m.in.. warsztaty sushi, cukiernicze, kuchnia molekularna, nowoczesna kuchnia polska, kuchnia regionalna itp.

Eventy

Oferujemy organizację eventów kulinarnych. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie każdego eventu zaczynając od pomocy w wyborze miejsca, stworzeniu scenariusza po sprawną realizację wydarzenia, a kończąc na obsłudze, nagłośnieniu czy oświetleniu. Dzięki naszemu doświadczeniu zorganizujemy dla Państwa każdy event. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez kontakt z nami.

Stylizacja Żywności

Zajmujemy się stylizacją żywności, przygotowaniem kulinarnych sesji zdjęciowych wraz z wykonaniem potraw, stylizacją i doborem odpowiednich dodatków. Przygotowaniem przepisów kulinarnych opatrzonych profesjonalnymi zdjęciami dla magazynów, czasopism i publikacji kulinarnych. Dodatkowo specjalizujemy się w wprowadzaniu nowych marek na rynek oraz promocję produktu.

Galeria