Creator Smaków

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+ 48 721 966 198

Witam Panstwa

i zapraszam do wykorzystania talentu kulinarnego i niezwykłej osobowości Daniela Twardo, ale niestety nie wszystko da się opisać w kilku zdaniach. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z naszych możliwości:

– warsztaty kulinarne to państwo sami łączycie smaki przygotowanych dań, które doskonale sprawdzają się podczas imprez integracyjnych, jak również eventów organizowanych dla kluczowych klientów firmy. Tematem wspólnego gotowania może być kuchnia polska (od lekcji sushi, kuchnia molekularna zabawy z ciekłym azotem, orientalną, śródziemnomorską… czyli wszystko, co tylko uda nam się wymyślić).

Doradztwo Kulinarne

Kulinarny Doradca zapewnia jedną usługę nadrzędną: Łączymy potrzeby ludzi z projektem, który przyczynia się do sukcesu ich gastronomii w obiekcie.

Tworzymy projekty kuchni, zajmujemy się wyposażeniem gastronomii. Zapewniamy pełną dokumentację zgodne z projektem i specyfikacjami, usługi w trakcie budowy.

Dobry design czyni życie lepszym.

  • szkolimy personel
  • wprowadzamy dania do karty menu
  • pracujemy na produktach sezonowych i regionalnych

 

Pokazy kulinarne

organizacja pokazów kulinarnych połączonych z degustacją podczas bankietów, imprez promocyjnych, targów, wystaw, konferencji i innych eventów.

01b01a

01

Catering, bankiety

organizacja i obsługa cateringów, bankietów ,koktajli, gali, imprez promocyjnych

 

03   03a   03d

Pokazy kulinarne podczas imprez plenerowych

– pokazy kulinarne podczas imprez plenerowych organizowanych z okazji obchodów regionalnych uroczystości, rocznic i pikników.
– udział w konferencjach i panelach dyskusyjnych w charakterze eksperta kulinarnego
– organizacja konkursów kulinarnych
– udział w pracach jury podczas imprez kulinarnych

02   02b (1)   02b (2)

 

Jeśli szukacie Państwo pomysłu na uatrakcyjnienie jakiejś uroczystości lub organizujecie imprezę z kulinariami w tle, prosimy o kontakt.

Galeria