Ale robot

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
661 09 29 01
E-mail

Zajęcia z robotyki dla dzieci to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim inwestycja w przyszłość Państwa dziecka. Teraz nie liczy się już tylko znajomość języków obcych czy sama znajomość obsługi komputera - jeszcze ważniejsza staje się specjalizacja w konkretnej dziedzinie.

   Robotyka jest na tyle specyficzną dyscypliną naukową, że nawet nie jesteśmy świadomi jak często z niej korzystamy. Podróżując samochodem, używając telefonów komórkowych, komputerów lub sprzętu AGD wchodzimy w pośredni a czasem nawet w bezpośredni kontakt z technologiami wykorzystywanymi przy robotach, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Co więcej, wiele z wyżej wymienionych urządzeń zostały zbudowane także za pomocą robotów. Z kolei wszystkie te roboty ktoś musiał przecież skonstruować, nadzorować i serwisować.

Powyższy przykład ukazuje, że przyszłość świata w XXI wieku, w tym również dzieci jest ściśle związana z robotami.

   Pozwólmy zatem dzieciom odkryć niesamowity świat robotów, a przy okazji zaoferować im możliwość zdobycia dobrego zawodu. Pomóc w tym mogą zajęcia „Ale Robot”, na których dzieci poznają niezwykły świat autonomicznych maszyn, dowiedzą się jak są zbudowane, do czego mogą służyć i w jaki sposób wspierać ludzkie dążenia do doskonałości.

   Twoje dziecko nie musi mieć specjalnych zdolności - wystarczy zwykła dziecięca ciekawość. Maluchy będą bowiem stopniowo i teoretycznie wprowadzane w arkana robotyki.

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs robotyki?

  • Nasze zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa,
  • Zajęcia prowadzą studenci i absolwenci Politechniki Łódzkiej,
  • 0% nudnej teorii, 100% nauki poprzez wykonywanie interesujących zadań,
  • Każde zajęcia to rozwój zdolności logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, a także pracy zespołowej,
  • Zajęcia odbywają się maksymalnie w 2-osobowych zespołach na nowoczesnym sprzęcie,
  • Warsztaty z robotyki to nie tylko fascynujące hobby dla dziecka, ale także inwestycja w jego przyszłość.

Galeria