Ethnica-Art

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
790 881 317

Szkoła Rytmu Ethnica-Art powstała w lipcu 2009 roku aby propagować grę na wspaniałych instrumentach jakimi są bębny djembe i basowe bębny dundun.

Szkoła ukierunkowana jest przede wszystkim na naukę i propagowanie rytmów, tańców i obyczajów z wiosek regionu Gberedou w Gwinei. W tym celu regularnie co roku zapraszany jest mistrz djembe Mansa Camio z rodziną. Uczestnicy zajęć poznają też rytmy z innych części Gwinei, Senegalu i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Ethnica-Art oprócz prowadzenia warsztatów w całej Polsce i zajęć cyklicznych w miastach woj. opolskiego i śląskiego, aby propagować bębny djembe na każdym możliwym szczeblu organizuje:

  • Warsztaty tańca afrykańskiego.
  • Zajęcia rytmiczne i umuzykalniające dla dzieci.
  • Event Shows dla firm. Imprezy integracyjne.
  • Bębnogracje – relaksacyjne spotkania z bębnami i innymi instrumentami etnicznymi.
  • Ogólnopolskie Dni Djembe – w całej Polsce w październiku darmowe warsztaty gry na djembe.
  • Szkolenia dla instruktorów gry na bębnach djembe.
  • Koncerty i pokazy muzyczno-taneczn.
  • Pomoc w zakupie i serwisowaniu bębnów djembe i dun-dun oraz bougarabou.

Zaufali nam

Ośrodki i instytucje kulturalne

W Katowicach, Dobrzeniu Wielkim, Gogolinie, Namysłowie, Wieluniu, Wieruszowie, Paczkowie, Nowym Targu, Ziębicach, Ząbkowicach Śląskich, Kędzierzynie-Koźlu, Prószkowie, Komprachcicach, Głogówku, Ozimku, Strzelcach Opolskich, Byczynie, Łubnianach, Tarnowie Opolskim, Ziębicach, Kamieniu Ząbkowickim, Studenckie Centrum Kultury w Opolu, MDK w Opolu, Muzeum "Pałac Schona" w Sosnowcu.

Firmy i Ośrodki

Orange Polska, ING Bank Śląski, Telekomunikacja Polska, Nutricia Polska, AAM Poland, Opol-Art, WiK Opole, BPR Consulting, Lellek Opole, Drumfest. Event &Travel Adventure. Estera Biesiada. Profil, Sindruk. - Sowarzyszenia i fundacje: Stow. Przyrodniczo-Kulturowe Panorama Wierzbia, Stow. Na rzecz autyzmu w Kup, Stow. "Wiosna" z Krakowa, Stow. Miłośników Chruściny, Stow. Ludzi Twórczych "Galeria" w Pokrzywnej, Otmuchowskie Stow. Edukacyjno-Technologiczne. Europejskie Stow. Promocji Aktywności Ruchowej ESPAR +50, Fundacja Dom Rodzinnej rehabilitacji w Opolu, Fundacja "Horyzont" w Opolu, Fundacja "Przestrzeń" w Zawadzkiem, Fundacja Ronalda S. Laudera w Warszawie. Agencja Reklamowa New Vision. Klub Sportowy Gwardia Opole. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach, Ośrodek Terapii Solnej "Remedium", Pracownia Jogi i działań twórczych w Rybniku, MCOP w Opolu,

Urzędy Miasta i Gmin

w Opolu, Nowym Sączu, Gliwicach, Raszowej, Dobrzeniu Wielkim.

Szkoły, uczelnie i inne instytucje państwowe wychowawczo-edukacyjne

PSP w Jełowej, Kędzierzynie-Koźlu, Czarnowąsach. PSP i Gimnazjum w Kup, w Dobrzeniu Wielkim, w Chróścinie, Zespół Szkół Publicznych w Rydułtowej Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu, w Słupi, w Strzelcach Opolskich. MODN w Opolu, DPS w Czarnowąsach. Uniwersytet Opolski, Zakład Karny w Opolu, Przedszkola: w Świerklach, Kup, Częstochowie, Opolu i w Lewinie Brzeskim.

Prywatne szkoły  tańca

Blowdance, Salsa Loca, Salsa Fuerte, Royal Dance Center, Maestro, Focus, Hip-Hop Buda, Uniwersytet dziecięcy Unikids w Namysłowie, Dzierżoniowie i w Brzegu.TEB Edukacja w Opolu, Szkoła Muzyczna Yamaha w Opolu.

Kluby Muzyczne

Eliksir, Drake Club, Zebra, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Piekarnia, Wyjście Awaryjne,

Galeria