Choco Events

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 601 27 36 37 - Joasia

 

Warsztaty czekoladowe czy Pokaz tworzenia najróżniejszych czekoladowych kreacji to pomysł na nietuzinkowe spotkanie, prezentację czy sposób na „czekoladową integrację”. To nie tylko doskonała forma praktycznego pokazania czekoladowych technik i poznania ich przez uczestników, ale również sposób na zdobycie wiedzy by „pobawić się” czekoladą w domu z przyjaciółmi i rodziną. Zajęcia dopasowywane są do potrzeb Klienta. Ich poziom, zakres i charakter ustalany jest indywidualnie.

​Dążymy do tego, by każde wydarzenie przez nas organizowane było niepowtarzalne, wyjątkowe i by sprawiało radość. Wierzymy, że wspólne „czekoladowanie” ułatwia komunikację i sprzyja budowaniu dobrych relacji. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem zajęć, ale również wyborem prowadzącego, doborem tematu na warsztaty, przygotowaniem scenografii czy fotorelacji z wydarzenia itp. Szczególną uwagę przywiązujemy do detali, które sprawiają, że zajęcia są niepowtarzalne.

Pracujemy tylko na najwyższej jakości czekoladzie i dodatkach cukierniczych, które sprawiają, że nasze wydarzenia na długo zapadają w pamięci. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, agencjami eventowymi, ambasadami, galeriami handlowymi, szkołami i osobami prywatnymi.

Dla naszych Chocolate Masterów kreacje czekoladowe to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Zapraszamy do współpracy, damy z siebie wszystko co konieczne by nawet kameralnemu spotkaniu nadać czekoladową magię i nutę spektakularności.

Galeria