Ale Zebra

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Mazowieckie
Telefon
512 711 722

Ale Zebra Centrum Rozrywki


Cześć, zapraszamy do naszego centrum rozrywki w Warszawie przy ul. Kolumbijskiej 9 (Bielany / Młociny).
Atrakcje dedykowane są dzieciom starszym, młodzieży i dorosłym. Maluchy zapraszamy w towarzystwie rodziców i opiekunów. Jest to doskonałe miejsce na rodzinny wypad, spotkanie ze znajomymi, organizacje urodzin czy imprezy firmowej.

Laser Tag Dżungla


Laserowy paintball - polegający na trafieniu przeciwnika w świecący element kamizelki / pistoletu. Nasza arena w azteckim klimacie to interaktywna dżungla świecąca w świetle uv z niezliczonymi przeszkodami i wyjątkową dekoracją.

Mini Golf


Magiczne dziewięciodołkowe pole do gry w mini golfa. Sala wypełniona jest po brzegi niesamowitymi, ogromnymi rzeźbami nawiązującymi do wszystkim znanej bajki. Elementy dekoracji i sprzętu świecą w ciemności!

Escape Room


Znajdziecie u nas aż 4 pokoje do niesamowicie emocjonującej zabawy, czyli do "ucieczek"! Wraz z grupą (2-5os.) macie 60 minut, żeby uciec z pokoju, a zrobicie to tylko dzięki współpracy i rozwiązaniu szeregu zagadek logicznych i sprawnościowych.

Strefa gier


Strefa 20-stu automatów biletowych niezwykle popularnych na świecie. Nie są to zwykłe automaty rozrywkowe. Podczas gry, dzięki spostrzegawczości i umiejętnościom walczymy o dziesiątki/setki biletów, które możemy wymienić na nagrody. Dzięki temu nie dość, że będziemy się świetnie bawić to wrócimy do domu z gadżetami.

Pizzeria Placek


Przygotujemy dla Was chrupiącą, pachnącą, świeżą pizzę z pieca. Bo wiadomo, że podczas dobrej zabawy każdy robi się głodny. Dzięki temu będziecie mogli zostać u Nas jeszcze dłużej czując się jak w domu.

Galeria