Energylandia

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Dolnośląskie
Małopolskie
Telefon
334861500

 

Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnym wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun, dostępną podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z unikatowymi na skalę Europy Roller Coastarami, tymi ekstremalnie szybkimi (Hyperion) i wysokimi ( Mayan ), jak i delikatnymi dla dzieci ( Energuś ) i rodzin ( Dragon RMF ), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie ( Speed Water Coaster ). Można tu także znaleźć potężne atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure- spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy.

 

Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można aż trzy spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX w wydzielonej strefie pokazów Extreme. Na najmłodszych czekają teatrzyki, znów dla młodzieży i całych rodzin musicale, a to za sprawą aż 4 scen widowiskowych w teatrach i amfiteatrach, na deskach których występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący także piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki. Amatorzy oglądania filmów, w Energylandii nie będą się nudzić. Odnajdą tu niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi.

W Energylandii nie brakuje gier zręcznościowych oraz zabaw interaktywnych, dającym wiele radości i możliwość zdobycia wyjątkowo cennych nagród, nie tylko z uwagi na ich popularny brand, ale także okoliczności, w których się je wygrywa.

Zmęczeni aktywnym wypoczynkiem Goście Parku udać się mogą w stronę kawiarni, w których czekają przepyszne smakołyki oraz wyborne kawy, w wielu odmianach. Głodnych Energylandia ugości w ponad 40 punktach gastronomicznych, w tym dostępnych różnorodnych kulinarnie restauracjach.

Park Rozrywki ENERGYLANDIA to cudowne miejsce na aktywny wypoczynek, który gwarantuje uśmiech na twarzy!

 

PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA
ALEJA 3 MAJA 2
32-640 ZATOR

 

Galeria