Joy Trip

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Pomorskie
Telefon
+48 58 320 61 69


 

Agencja Eventowa
JOYevent.pl to agencja eventowa i licencjonowane biuro podróży działające od 10 lat. Organizujemy kompleksowo wydarzenia typu:
TEAM BUILDING - integracja rano i wieczorem
KONFERENCJE I KONGRESY - czyli profesjonalne spotkania ao A do Z
PIKNIKI FIRMOWE - eventy plenerowe oraz imprezy masowe
GRY MIEJSKIE I CITY TOURSY - poznaj miasto w nietuzinkowy sposób
OFICJALNE UROCZYSTOŚCI - Twój ważny dzień
PODRÓŻE MOTYWACYJNE - egzotyczne wyjazdy incentive
"Eventy szyjemy na miarę" a wszystkie nasze programy bazują na naszych autorskich pomysłach własnym sprzęcie i ludziach.
Nasze doświadczenie potwierdza certyfikat PCO oraz zdobyte nagrody i wyróżnienia branżowe.

NA WODZIE
Integracyjna Budowa Łodzi na plaży, profesjonalne Regaty Żeglarskie na morzu i jeziorach, Rejsy Integracyjne, Wyścigi Smoczych Łodzi, Budowa Tratwy, Programy integracyjne na Statku Pirackim, Spływy Kajakowe - to przykładowe programy realizowane przez JOYevent.pl. Nasza agencja działa od 10 lat a z naszymi eventami jeździmy po całej Polsce. Pochodzimy z Trójmiasta a  integracja na wodzie to nasza pasja.

TEAM BUILDING
Scenariuszowe Gry Terenowe z wykorzystaniem GPS, krótkofalówek itp. , Gry Miejskie, Mobilne Escape Roomy, firmowy Lip Dub, warsztaty integracyjne, budowanie Mechanizmu Goldberga oraz oryginalne programy wieczorne - to podstawowe propozycje agencji JOYevent.pl. Działamy od 10 lat, wszystkie scenariusze to nasze autorskie pomysły, które realizujemy na własnym sprzęcie.
 

Galeria